Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla . 58194910
Giriş yapın yada Üye olun
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla . 58194910
Giriş yapın yada Üye olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo Time

Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla .

YazarMesaj
Samet
Mareşal
Mareşal
Samet

Teşekkür Puanı : 110

Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla . Empty
MesajKonu: Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla .   Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla . EmptySalı Ağus. 24, 2010 1:11 am

Gece yatıyor tam korku filmi seyrederken elektrikler kesiliyor tabi ki ev kapkaranlık ne sokak lambası ne de küçük bir araba farı yanıyor beynin içinde okuduğu,duyduğu korkunç olayları hatırlıyor içinden "hay aksi şeytan "diyor "tam da zamanıydı" korku filminden sahneler aklına geliyor ve aniden kapıdan tıkırtılar geliyor içinden "bu bana beynimin oyunu"diye geçirirken seslerin reel olduğunu anlıyor içinde ki korku daha artıyor ve de kalbinden pompalanan kanın damarlarının duvarlarına daha çok baskı yaptığını hissediyor "hayır hayır bu bana beynimin oyunu "diye kendini kandırmak istercesine kesik kesik solu***** sessizce konuşuyor kapıdan gelen tıkırtılar artıyor önce kabul ediyor gerçek olduğunu sonra kısık bir sesle "Kimsiniz?"diyor ardından kapı açılıyor ve ne görsün "allahım hayır bu olamaz"diye çığlık atıyor kapıdan giren şey ona yaklaştıkça nefes alamaz hale geliyor "aman allahım aman allahım"diye son dermanı kalmış ölmekte olan bir insan çaresizliğiyle inliyor ve dışarıda gece olmasına rağmen gündüzün iki katı sıcaklık hissettiriyor kendini dışarda insan çığlıkları "hayır hayır "diyor dışarda hiç tarif edilmeyecek bir ses kendini öyle hissettiriyor ki nerdeyse kulak zarını yırtacak kadar tizlikte herkesin duyacağı kadar sesli ve işte o an her bir zebani insan canını almakla görevlendirilen zebaniler insanların odalarına kadar girip anlaşmışlarcasına aynı anda insanları derin bir uykuya gömüyorlardı

Kıyamet Anı..! Ben Tırstım Valla .
1 sayfadaki 1 sayfası