Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
Deli[ler Hastanesi] Fıkraları 58194910
Giriş yapın yada Üye olun
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
Deli[ler Hastanesi] Fıkraları 58194910
Giriş yapın yada Üye olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo Time

Deli[ler Hastanesi] Fıkraları

2 posters
YazarMesaj
By_Ruthless
Asteğmen
Asteğmen
By_Ruthless

Teşekkür Puanı : 3

Deli[ler Hastanesi] Fıkraları Empty
MesajKonu: Deli[ler Hastanesi] Fıkraları   Deli[ler Hastanesi] Fıkraları EmptySalı Tem. 06, 2010 10:09 am

Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!"

Delinin biri, çiviyi tersine çevirerek sivri tarafına vura vura duvara çakmaya başlamış. Onun bu halini gören başka bir deli işe karışmış: - "Baksana, yahu! Sen yanlış bir iş görüyorsun. Bu çivi karşıki duvarın çivisi olacak galiba", demiş.

Akıl hastanesinde bir gün, bir deli hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta; hasta bakıcıyı tokatlar. Bakıcı, "ne oluyor?" der. Hasta cevap verir: - "Şişeleri getirdim abi."

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında "şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi?" demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve: - "Buyrun beyler, yiyiniz." demişler. Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, öteki araya girmiş: - "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"
Samet
Mareşal
Mareşal
Samet

Teşekkür Puanı : 110

Deli[ler Hastanesi] Fıkraları Empty
MesajKonu: Oha    Deli[ler Hastanesi] Fıkraları EmptySalı Tem. 06, 2010 6:28 pm

Ne kadar Komik Lan xD Very Happy Çok Manyak Hele 1,3,4 E koptum xD

Deli[ler Hastanesi] Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-